Kasper Diem

Suomen kansallisblogi

  • Etusivu
  • Kasper Strömman
  • Suomen suosituin podcast
  • Kirjat
  • Mainostajalle
14/02/2014
By kasperstromman Yleinen

Linkkiperjantai

internet2

Internet on linkkejä täynnä, ja lisää tulee koko ajan. Mutta käsi sydämellä – ehditkö klikata niitä kaikkia? Et varmastikaan ehdi. Siksi on onni että ystäväsi Kasper Diem -blogi on koonnut sinulle tämän viikon parhaimmat käteväksi listaksi. No nyt!

1. Veneily: Ruotsinlaiva myytävänä
2. Video: Äiti koneella
3. Laki: Justin Bieberiä fanittavan poliisin pidätysraportti
4. Kuva: Tältä pitää vihannesmainoksen näyttää
5. Mainos Suomen Blogimedia etsii tuottaja
6. Rullalautailu: Ollaus metroraiteiden yli
7. Ilmailu: Millaista oli lentäminen 70-luvulla?
8. Musiikkivideo: Nice Peace Nice Peace
9. Salaiset elämät: Talesta tulee hipsteri
10. Kuva: Maailman paras autopesula?

  • Tweet
  • Pin It

Related Posts

  • Linkkiperjantai #110: ”Metrojen äänijinglejä, dark storejen tulevaisuus ja optinen harha”Linkkiperjantai #110: ”Metrojen äänijinglejä, dark storejen tulevaisuus ja optinen harha”
  • Linkkiperjantai #109: ”Kaikki Euroopan majakat, tee kirjoittamisesta musiikkia sekä hygge eri puolilla maailmaa”Linkkiperjantai #109: ”Kaikki Euroopan majakat, tee kirjoittamisesta musiikkia sekä hygge eri puolilla maailmaa”
  • Linkkiperjantai #108: ”Arkkitehti josta tuli timantti, venäläinen kuvia tekstin pohjalta tekevä tekoäly ja Itämeren mystiset satuolennot”Linkkiperjantai #108: ”Arkkitehti josta tuli timantti, venäläinen kuvia tekstin pohjalta tekevä tekoäly ja Itämeren mystiset satuolennot”
  • Linkkiperjantai #107: ”Kierrä maksumuurit, Italian hylätty partykylä ja miksi miehet vääntävät kättä”Linkkiperjantai #107: ”Kierrä maksumuurit, Italian hylätty partykylä ja miksi miehet vääntävät kättä”
  • Linkkiperjantai #106: ”Lintu joka on koulutettu löytämään rahaa, neljäkymmentä prosenttia suurennettu Kupla ja maailman huonoimmat rakastelubiisit -soittolista”Linkkiperjantai #106: ”Lintu joka on koulutettu löytämään rahaa, neljäkymmentä prosenttia suurennettu Kupla ja maailman huonoimmat rakastelubiisit -soittolista”
0 Shares
Tagged linkkiperjantai, perjantailinkit
← Previous post
Next post →

Viimeisimmät

  • Vuoden graafikko 2013 Kasper Strömman ehdolla eduskuntavaaleissa: ”Miksi vain kertoa vitsejä kun voisi oikeasti vaikuttaa asioihin”
  • Ruunarisesonki 2023 alkaa tänään: ”Kolme nautinnon viikkoa edessä”
  • Vuoden 2013 graafikon kymmenvuotisjubilee alkaa: ”Tulossa kaikkien aikojen juhlavuosi”
  • Piparkassu esittää joulun 2022 hitin: piparinen kissan kiipeilypuu
  • Pohjalla
Kasper Diem © 2023 All Rights Reserved | Theme: Chunk by Automattic.