Hyviä uutisia – Kasperin ja Mikon podcast on taas ulkona. Tämän viikon jaksossa oli tarkoitus käydä Tallinn Music Weekillä, mutta SAIRAUS PYSÄYTTI Kasperin. Mikko nauhoitti kuitenkin ystävällisesti raportin, joka kuunneltiin kotoisasti kahvilassa Hakaniemessä. Kuuntele puhelimesi podcasti-apin kautta, tai esimerkiksi tästä:
Koska Mikko oli ilmeisesti juonut kaikki tuliaisjuomat, viikon juomana oli kotimaasta hankittu muodikas vesimelonivesi. Olisi valhe väittää että se olisi erityisen raikas tai janoa sammuttava. Mutta epämääräisten kuulopuheiden mukaan kuitenkin terveellinen.
Tiesitkö muuten että Kasperin ja Mikon podcastilla on myös facebook-sivu? Sitä kannattaa seurata jos esimerkiksi kuvat Kultaisista noutajista kiinnostavat. Ja jos ei muuta on aina kiva olla osa jotain sellaista josta kaikki puhuvat juuri nyt.
Kasperin ja Mikon podcast. Miten se paraneekin näin joka jaksolta?
Kasperin ja Mikon podcast on Suomen suosituin podcast, joka ilmestyy joka torstai.